Oprawa dokumentów

Nasza firma oferuje miękką i twardą oprawę prac drukowanych. Jest to najczęstsza forma oprawiania dokumentów przez studentów i uczniów. Z tego sposobu oprawiania korzystają także firmy przy drukowanych prezentacjach, katalogach, cennikach, sprawozdaniach, raportach, audytach, aktach prawnych, rozliczeniach finansowych, itp.Do oprawy prac dyplomowych stosujemy twarde lub miękkie oprawy kanałowe, lub bindowanie. Nasza firma Dysponuje gotowymi oprawami twardymi z kilkoma rodzajami napisów: praca magisterska, praca licencjacka, praca inżynierska, praca doktorska. 
Oprawa prac wykonywana jest od ręki i trwa około 10 minut. Po oprawieniu pracy istnieje możliwość jej otworzenia i modyfikacji zawartości. 
  
Twarda oprawa kanałowa prac
Twarde oprawy wykonujemy w różnych kolorach (czarnym, zielonym, bordowym oraz granatowym). Oferowane przez nas oprawy posiadają napisy pasujące do każdego typu pracy – praca magisterska, praca licencjacka, praca inżynierska, praca doktorska oraz gładka bez żadnego napisu. 
Posiadamy różne rozmiary opraw twardych, które dobieramy w zależności od objętości pracy i gramatury papieru, na którym została wydrukowana. 
  
Miękka oprawa kanałowa prac 
Miękka oprawa zaciskowa posiada twardy grzbiet spinający kartki oraz miękką, przeźroczystą okładkę z przodu, a tekturową z tyłu. 

Bindowanie, laminowanie

Bindowanie 
Bindowanie podobnie jak miękka oprawa prac idealnie nadaje się do oprawienia prac  zaliczeniowych i różnego rodzaju dokumentów. Polega ono na spięciu plastikowym, spiralnym grzbietem przedziurkowanych kartek wraz z przeźroczystą okładką i tekturowym tyłem. Bindowanie wykonujemy na miejscu w ciągu kilku minut. Na zamówienie wykonujemy także oprawę spiralną metalową. Nadaje się ona zarówno do oprawy dokumentów jak też kalendarzy wieloplanszowych. 
  
Laminowanie, Zaokrąglanie narożników 
Oferujemy Państwu także usługę profesjonalnego laminowania dokumentów do formatu A3, a także zaokrąglania narożników.