Etykiety i naklejki

Nasza drukarnia świadczy usługi z zakresu druku etykiet samoprzylepnych na rolce. Etykiety są jedną z najbardziej powszechnych i uniwersalnych sposobów na identyfikację produktu lub towaru. Etykiety samoprzylepne stają się także dla produktu nośnikiem informacji oraz wizerunku i promocji. 

Prowadzimy również fachowe doradztwo przy uruchamianiu nowych produktów, dzięki czemu dopasowujemy projekt, materiał i rodzaj do indywidualnych potrzeb klienta. Możemy zaproponować naszym Klientom najwyższej klasy samoprzylepne etykiety na roli, o dowolnym kształcie i kolorystyce. Możecie Państwo wybrać odpowiadający wam rodzaj spośród szerokiej oferty rozwiązań, z różnego rodzaju nadrukiem wielokolorowym lub bez na papierach, foliach, materiałach specjalnych. Gwarantujemy, że wykonujemy wydruk zgodnie z nowoczesnymi standardami. Dbamy o ich estetykę i trwałość poprzez zastosowanie różnych sposobów uszlachetniania takich jak foliowanie, lakierowanie UV, cold stamping, itp. Przy produkcji etykiet możemy też zastosować różnego rodzaju kleje takie jak akrylowe, kauczukowe, odlepne, itp. Aplikacja etykiet może odbywać się ręcznie lub za pomocą automatycznych aplikatorów produkcyjnych. 

Nasza drukarnia uruchomiła nową usługę w swojej działalności – cyfrowego niskonakładowego druku etykiet i naklejek w pełnym kolorze na rolce w technologii Memjet . Nasze etykiety mogą być wykonane na dowolnym podłożu (papier, folia) w dowolnym kształcie i wielkości, przy jednoczesnym wyeliminowaniu kosztów przygotowalni (polimerów, wykrojnika). Dodatkowym atutem druku cyfrowego jest krótki czas realizacji zamówień. 

Druk etykiet na rolce pozwala nam na druk etykiet w Grójcu, w krótkim czasie oferując niską cenę i małe nakłady.