Oklejanie pojazdów

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi oklejania pojazdów. Reklama na samochodzie to jeden z najpopularniejszych nośników reklamy w dzisiejszych czasach. Oferujemy usługi kompleksowe, począwszy od zaprojektowania reklamy po wydruk odpowiedniej folii i oklejenie pojazdu. Uwzględniamy przy tym indywidualne potrzeby i sugestie klientów. Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej techniki oklejenia. Stosujemy wydruki solwentowe, ciecie ploterowe lub technikę mieszaną. Do wykonania reklam używamy najwyższej jakości folie ploterowe polimerowe i wylewane. Wydruki solwentowe zabezpieczamy laminatem stałym, wylewanym, co gwarantuje długą żywotność reklamy i niezmienny wygląd przez długie lata. 

Głównie specjalizujemy sie w oklejaniu samochodów dostawczych i ciężarowych. Dzięki swojej mobilności, reklama na samochodzie jest jedną z najbardziej efektywnych form promocji. Jest to metoda pozwalająca na dotarcie do szerszego grona nowych klientów. 

Naklejki mogą mieć różne wymiary i kształt. Chętnie pomożemy w stworzeniu odpowiedniej reklamy w zależności od pomysłu i budżetu klienta. Grafikę reklamowa wykonujemy różnymi technikami, reklamę można umieścić na całości auta lub na wybranych elementach. 

Wykonujemy także reklamę na folii One Way Vision przeznaczonej do oklejania szyb. Folia ta ma specjalną dziurkowaną powierzchnię, która pozwala przepuszczać światło, a tym samym nie ogranicza widoczności kierowcy.

Na tej folii można nadrukować dowolna grafikę reklamową.