O nas

Agencja Reklamowa – Drukarnia KARLEN powstała w 2011 roku. Założona została przez osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży poligraficznej. Wysoka jakość usług zagwarantowała nam stabilną pozycję na rynku poligraficznym. Bogaty park maszynowy i innowacyjne rozwiązania pozwoliły nam na stosowanie konkurencyjnych cen, przy zachowaniu najwyższej jakości. Główny nacisk kładziemy także na najkrótsze terminy realizacji.

Zajmujemy się produkcją materiałów poligraficznych i reklamowych mogących sprostać oczekiwaniom każdego potencjalnego nabywcy – czy to klienta indywidualnego, a także firmy czy instytucji.

Posiadamy liczne grono zadowolonych Klientów w regionie powiatu grójeckiego i piaseczyńskiego a także w wielu innych regionach Polski. Jednak większość prac wykonujemy na rynek regionalny.

Wieloletnie doświadczenie w działalności poligraficznej oraz fascynacja tym zawodem, powoduje, że praca jest dla nas przyjemnością. A najlepszym efektem tej pracy jest zadowolony klient. Troszczymy się by klient miał u nas zawsze to co najlepsze. Doskonale wiemy jak wiele wart jest zadowolony klient – a tych nam nie brakuje.